IT'S GOOD TO SEE YOU.

BUT HOW ARE YOU SEEN BY OTHERS?

Show yourself to the world with Buena Vista Media Group.!

We design and implement modern communication. We are an experienced partner for companies seeking professional support in building good relations with their environment.

The philosophy of our work is based on 3 principles:

FLEXIBILITY

We are a partner you can always rely on. Regardless of the dynamics of change, we help to manage effective communication

Proximity

Our priorities are full commitment to each project and close cooperation based on mutual inspiration and trust.

COMPREHENSIVENESS

We use a wide range of communication tools to suit individual needs. It's one of key guarantee of effective brand communication.

We wszystkich działaniach Buena Vista Media Group dała pokaz swojej kreatywności, przy pełnym profesjonalizmie.

Maciej Słojewski, cedo, Head of Sales

Zespół Buena Vista Media Group wyróżnia się interdyscyplinarnym podejściem, które podąża za dynamicznym rozwojem sieci sklepów KiK. Potrafi dotrzymać tempa i elastycznie odpowiadać na potrzeby z różnych obszarów działań. 

Mariusz Kulik, KiK Polska, Geneal Manager

Team BVMG wielokrotnie dał się poznać jako doświadczony Partner, który służy radą i potrafi efektywnie odpowiedzieć na zmieniające się wymagania. Wykazuje się przy tym niezwykłą elastycznością oraz dużym zaangażowaniem. Podstawą sukcesu okazało się dobre zrozumienie specyfiki naszej działalności i dobranie do niej określonych rozwiązań. 

Andrzej Przesmycki, Project Management Group, CEO

Wszelkie działania podejmowane przez agencję w zakresie organizacji eventu charakteryzował wysoki poziom profesjonalizmu, niezwykłe zaangażowanie oraz dogłębne zrozumienie kultury i charakteru naszej firmy.

Bernadeta Ambicka-Szeląg, Global Point / Jeger

Patrząc na produkt finalny naszej kooperacji, jak i aktualną współpracę nie mamy wątpliwości, że Buena Vista Media Group to godny polecenia partner w zakresie projektowania wizualnego oraz usług DTP.

Piotr Bugaj, Libet, Specjalista Marketingu i PR

Buena Vista Media Group wyróżnia się elastycznym i otwartym podejściem do Klienta, kreatywnością i dbałością o szczegóły. Wysoko oceniam także sprawną komunikację w procesie realizacji projektów, terminowość oraz rzetelność. Wysoka kultura osobista i zaangażowanie w naszą obsługę członków zespołu agencji sprawiły, że współpraca przebiegała w przyjemnej, twórczej atmosferze. 

Joanna Stasiewicz, DOZAMEL sp. z o.o., Kierownik Działu Marketingu i PR

Pragniemy polecić zespół pod przewodnictwem pana Rafała Wójcickiego, jako profesjonalistów, którzy z pieczołowitą starannością dbają nie tylko o obecność firmy w mediach, ale przede wszystkim o jej wizerunek.

Grzegorz Kolarski, Dom Korkowy / Wicanders, Dyrektor Finansowy

Dzięki profesjonalnemu podejściu i pomysłowości zespołu bankiet miał miejsce w nietuzinkowej lokalizacji. Buena Vista Media Group bez trudu poradzi sobie nie tylko z kameralnymi spotkaniami, ale nawet z masowymi imprezami.

dr hab. Rafał Latajka, 60. Zjazd naukowy Polskiego Towarzystwa Chemicznego, prof. nadzw

Rekomendujemy podjęcie współpracy z Buena Vista Media Group każdemu przedsiębiorstwu oczekującemu profesjonalnej obsługi w zakresie działań public relations. 

Grzegorz Ploska, CRH Klinkier Group Poland, Dyrektor Zarządzający

Zespół Buena Vista Media Group dał wyraz swoim kompetencjom podejmując się kompleksowej realizacji projektu, który nie tylko był złożony, ale przede wszystkim był adresowany do mieszkańców innego kontynentu. 

Agnieszka E. Szymańska, Grodan, Business Director CEE & Export Markets

Najwyższa kultura w podejściu do klienta, doświadczenie i elastyczność to cechy Buena Vista Media Group, które bezsprzecznie zasługują na uznanie.