Tworzenie stron WWW

Kompleksowość

UX | UI Design

Responsywność

Co by nie mówić, dobrze zaprojektowana, zoptymalizowana i wdrożona strona internetowa to najlepsza wizytówka biznesu oraz podstawa komunikacji z klientami. Buduje wizerunek i zaufanie, wieńczy kampanie marketingowe, a kiedy trzeba – sprzedaje i pozyskuje pracowników. Dla wielu osób jest miejscem pierwszego kontaktu z firmą czy marką, dlatego warto zadbać o to, aby była przejrzysta, prezentowała to, czego użytkownik szuka, a także zachęcała do ponownych odwiedzin. Dlatego tworzenie strony www warto powierzyć specjalistom.

Budowa profesjonalnych, unikatowych stron internetowych to wieloetapowy proces, który wymaga współpracy różnych specjalistów: web designera, copywritera, grafika oraz programisty (web developera), a niekiedy także fotografa czy tłumacza natywnego. Mamy ich w swoim zespole, dzięki czemu możemy kompleksowo obsługiwać naszych Klientów.

Projektujemy zgodnie z identyfikacją wizualną Klienta i jego oczekiwaniami. Bierzemy pod uwagę nie tylko aktualne, lecz także przyszłe potrzeby jego biznesu, dlatego stosujemy rozwiązania pozwalające na rozwój strony w przyszłości. Przy tym wszystkim nie zapominamy o użytkownikach, dlatego dużą wagę przykładamy do ich doświadczeń, a nasze realizacje są zgodne z zasadami User Experience (UX design) i User Interface (UI design). Ponadto, wszystkie nasze strony są responsywne i dobrze wyświetlają się na ekranach różnej rozdzielczości – w czasach, kiedy ilość wejść na strony z urządzeń mobilnych (smartfon, tablet) zaczyna przewyższać ilość jej wyświetleń na urządzeniach desktopowych (komputer PC, laptop), to absolutny must have.

Kompetencje