DOBRZE CIĘ WIDZIEĆ. A JAK WIDZĄ CIĘ INNI?

Pokaż się światu z Buena Vista Media Group!

Jako wrocławska agencja kreatywna projektujemy i realizujemy nowoczesną komunikację.

Jesteśmy doświadczonym partnerem firm poszukujących profesjonalnego wsparcia w budowaniu dobrych relacji z otoczeniem.
Świadczymy usługi w zakresie public relations, takie jak: relacje z mediami, employer branding, komunikacja kryzysowa, social media, influencer marketing, event marketing czy DTP.

Pasjonuje nas także fotografia biznesowa, wizerunkowa, produktowa, jak również produkcja filmów promocyjnych, korporacyjnych, instruktażowych, wideo-relacji. Łączymy wiedzę z doświadczeniem, by spełnić oczekiwania naszych Klientów i tworzyć wyjątkowe projekty.

Jeśli potrzebujesz agencji PR pełnej pasji i energii – jesteś we właściwym miejscu!

Filozofia naszej pracy opiera się na 3 założeniach:

Elastycznie

Jesteśmy partnerem, na którego zawsze można liczyć. Niezależnie od dynamiki zmian pomagamy kierować skuteczną komunikacją.

Blisko

Stawiamy na pełne zaangażowanie w każdy projekt i bliską współpracę opartą na wzajemnym inspirowaniu się i zaufaniu.

Kompleskowo

Korzystamy z szerokiej palety narzędzi komunikacyjnych, odpowiednio dopasowując je do indywidualnych potrzeb.

We wszystkich działaniach Buena Vista Media Group dała pokaz swojej kreatywności, przy pełnym profesjonalizmie.

Maciej Słojewski, cedo, Head of Sales

Zespół Buena Vista Media Group wyróżnia się interdyscyplinarnym podejściem, które podąża za dynamicznym rozwojem sieci sklepów KiK. Potrafi dotrzymać tempa i elastycznie odpowiadać na potrzeby z różnych obszarów działań. 

Mariusz Kulik, KiK Polska, Geneal Manager

Team BVMG wielokrotnie dał się poznać jako doświadczony Partner, który służy radą i potrafi efektywnie odpowiedzieć na zmieniające się wymagania. Wykazuje się przy tym niezwykłą elastycznością oraz dużym zaangażowaniem. Podstawą sukcesu okazało się dobre zrozumienie specyfiki naszej działalności i dobranie do niej określonych rozwiązań. 

Andrzej Przesmycki, Project Management Group, CEO

Wszelkie działania podejmowane przez agencję w zakresie organizacji eventu charakteryzował wysoki poziom profesjonalizmu, niezwykłe zaangażowanie oraz dogłębne zrozumienie kultury i charakteru naszej firmy.

Bernadeta Ambicka-Szeląg, Global Point / Jeger

Patrząc na produkt finalny naszej kooperacji, jak i aktualną współpracę nie mamy wątpliwości, że Buena Vista Media Group to godny polecenia partner w zakresie projektowania wizualnego oraz usług DTP.

Piotr Bugaj, Libet, Specjalista Marketingu i PR

Buena Vista Media Group wyróżnia się elastycznym i otwartym podejściem do Klienta, kreatywnością i dbałością o szczegóły. Wysoko oceniam także sprawną komunikację w procesie realizacji projektów, terminowość oraz rzetelność. Wysoka kultura osobista i zaangażowanie w naszą obsługę członków zespołu agencji sprawiły, że współpraca przebiegała w przyjemnej, twórczej atmosferze. 

Joanna Stasiewicz, DOZAMEL sp. z o.o., Kierownik Działu Marketingu i PR

Pragniemy polecić zespół pod przewodnictwem pana Rafała Wójcickiego, jako profesjonalistów, którzy z pieczołowitą starannością dbają nie tylko o obecność firmy w mediach, ale przede wszystkim o jej wizerunek.

Grzegorz Kolarski, Dom Korkowy / Wicanders, Dyrektor Finansowy

Dzięki profesjonalnemu podejściu i pomysłowości zespołu bankiet miał miejsce w nietuzinkowej lokalizacji. Buena Vista Media Group bez trudu poradzi sobie nie tylko z kameralnymi spotkaniami, ale nawet z masowymi imprezami.

dr hab. Rafał Latajka, 60. Zjazd naukowy Polskiego Towarzystwa Chemicznego, prof. nadzw

Rekomendujemy podjęcie współpracy z Buena Vista Media Group każdemu przedsiębiorstwu oczekującemu profesjonalnej obsługi w zakresie działań public relations. 

Grzegorz Ploska, CRH Klinkier Group Poland, Dyrektor Zarządzający

Zespół Buena Vista Media Group dał wyraz swoim kompetencjom podejmując się kompleksowej realizacji projektu, który nie tylko był złożony, ale przede wszystkim był adresowany do mieszkańców innego kontynentu. 

Agnieszka E. Szymańska, Grodan, Business Director CEE & Export Markets

Najwyższa kultura w podejściu do klienta, doświadczenie i elastyczność to cechy Buena Vista Media Group, które bezsprzecznie zasługują na uznanie.