Event z okazji 25-lecia CEDO

600

gości wydarzenia

4

miesiące przygotowań

1

niezapomniany wieczór

Cel:

Przygotowanie i kompleksowa realizacja niepowtarzalnego eventu, który zgromadzi i zintegruje zespół pracowników, zapewniając im wspaniałe, niezapomniane wrażenia.

Wyzwania:

Jak w przypadku każdego eventu kluczowe było stworzenie kreatywnego scenariusza połączone z odpowiednim planowaniem i sprawną logistyką. Ze względu na ilość planowanych gości, w miejscu  organizacji eventu musieliśmy wybudować i kompleksowo wyposażyć dodatkowy namiot o powierzchni 600 m kw. Wyzwaniem było również takie przygotowanie i poprowadzenie działań komunikacyjnych, aby zapewnić wysoką frekwencję pracowników działów produkcyjnych.

Efekty:

Pierwsze informacje o wydarzeniu przekazaliśmy zaproszonym za pośrednictwem cyklu trzech intrygujących, pojawiających się stopniowo plakatów, wieszanych w różnych miejscach firmy. Następnie przekazaliśmy każdej osobie spersonalizowane zaproszenie, którego słodkim uzupełnieniem były ciasteczka z wróżbą, obiecującą wspaniałą zabawę w dzień jubileuszu. Dodatkowo – goście pełniący funkcje kierownicze w międzynarodowej strukturze firmy otrzymali zaproszenia w specjalnych pudełkach, wypełnionych popcornem. Było to jedno z nawiązań do filmowego klimatu eleganckiego, ale nie patetycznego wydarzenia. Cała komunikacja eventu od początku utrzymana była w spójnej identyfikacji wizualnej. Zarówno frekwencja, jak i zadowolenie gości osiągnęły najwyższy poziom.

Przed Twoją firmą okazja do świętowania?

Kliknij i zapytaj o ofertę!