Wsparcie logistyczne

Magazynowanie

Pakowanie i wysyłka

Terminowość

Marketing i logistyka tworzą nierozłączną parę. Przekonaliśmy się o tym wiele razy, pomagając naszym klientom w sprawach, które wykraczały poza standardowy zakres usług. Mamy doświadczenie w logistyce materiałów promocyjnych, dlatego stawiamy na elastyczność. Możemy przechować nagrody konkursowe, gadżety reklamowe czy kilkanaście palet świeżo wydrukowanych katalogów lub folderów reklamowych w suchym i bezpiecznym miejscu. Wiemy, jaki powinien być dobry magazyn – do naszego dojedzie tir, dotrą także kurierzy. Dysponujemy niezbędnym sprzętem do przetransportowania palet z towarem.

Konfekcjonowanie i wysyłka pod wskazany adres to nasze standardowe usługi. Wiemy co to dobra organizacja, dlatego wysyłka nawet kilkuset paczek w jednym czasie do różnych miejsc nie stanowi dla nas problemu. Jeśli nie masz przestrzeni, energii albo ludzi, skorzystaj z naszego wsparcia logistycznego. Niestandardowe prośby? Z przyjemnością!

Prawie wszystko dopięte na ostatni guzik – event firmowy ogarnięty, katalog produktowy zlecony do druku, zainteresowanie konkursem rośnie lawinowo. Mógłbyś już świętować zawodowy sukces, gdyby nie to, że nagle stoisz pod ścianą. Bo gadżety na event przyjadą jednak szybciej i trzeba gdzieś je ulokować, bo kolportaż materiałów promocyjnych ma się opóźnić i musisz przechować kilka palet nowych katalogów, bo do wysyłki nagród konkursowych trzeba zaangażować sztab ludzi, których nie masz. Wsparcie logistyczne – potrzebujesz go bardziej niż kolejnego kubka kawy.

Kompetencje